Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/deltaswi/public_html/womanhealth.com.ua/includes/menu.inc).

ВАГІНАЛНІ ТАБЛЕТКИ

для лікування і профілактики гострої
і рецидивуючої молочниці
з принципово новим механізмом дій

Чи турбують вас?
БІЛІ, СИРНИСТІ ВИДІЛЕННЯ З ПІХВИ

Характер виділень дуже індивідуальний і залежить від багатьох факторів. На його склад можуть впливати гормональний статус жінки, статева активність, вік, наявність вагітності, різні захворювання.

Проте, в нормі виділення з піхви повинні бути безбарвними або тільки злегка білими або жовтуватим; в невеликій кількості; слизовими або водянистими; не мати запаху зовсім або незначним кислуватим запахом.

Але в ряді випадків виділення з піхви може міняти свої характеристики, що в свою чергу свідчить про наявність порушень. Так, білі сирнисті виділення - досить характерний прояв підвищеної активності дріжджових грибків і найчастіше свідчать про наявність молочниці. При появі подібних ознак важливо повністю усунути грибки молочниці з піхви, щоб захворювання не загострилося знову. Дуже важливо усунути з піхви не тільки самі грибки, але і їх спори, які розташовуються не на поверхні, а глибоко в слизовій піхви. Саме спори грибків і є причиною частих загострень молочниці після лікування.

НЕПРИЄМНИЙ КИСЛУВАТИЙ ЗАПАХ З ПІХВИ

При появі різко вираженого кислого запаху виділень на це слід обов'язково звернути увагу, і вжити своєчасних заходів, так як даний симптом може свідчити про виникнення молочниці. В даному випадку своєчасне застосування вагінальних таблеток ВАГЕТТА® може допомогти позбутися неприємних симптомів молочниці.

СВЕРБІЖ, ПЕЧІННЯ В ІНТИМНІЙ ЗОНІ

Шкіра і слизові в інтимній зоні жінки дуже ніжні і практично миттєво реагують на будь-які зміни в організмі. Поверхневий шар шкіри в інтимній зоні багатий нервовими закінченнями, в результаті продукти життєдіяльності грибків молочниці викликають роздратування нервових закінчень і свербіж. Це один з типових ознак молочниці.

Свербіж і печіння при молочниці може мати різні по інтенсивності і часу прояви: сильний постійний нестерпний зуд, який має хвилеподібний характер і періодично повторюється.

У всіх випадках не варто чекати наростання симптоматики. Перераховані прояви характерні в першу чергу для молочниці, викликаної бурхливим зростанням грибкової мікрофлори, тому застосування вагінальних таблеток ВАГЕТТА® допоможе запобігти розвитку неприємних проявів і прибрати дискомфорт.

ПОЧУТТЯ ДИСКОМФОРТУ І НЕПРИЄМНІ ВІДЧУТТЯ ПІД ЧАС ПОЛОВОГО АКТУ

Оскільки молочниця супроводжується запальним процесом, то під час захворювання досить важко вести нормальне статеве життя. Так як статевий акт - це в першу чергу механічне подразнення, при молочниці, відбувається загострення і посилення клінічних проявів: посилення свербежу, відчуття печіння, болючість. Часто інтимні відносини під час молочниці можуть призвести не тільки до загострення процесу, а й поширенню на інші органи: сечовипускальний канал, промежину. Все перераховане призводить до зниження лібідо і неможливості вести нормальне сексуальне життя. Ще гірше, коли загострення молочниці відбуваються регулярно, тоді інтимне життя стає практично неможливим.

Якщо ви відмітили у себе ці симптоми, швидше за все
ЦЕ ВАГІНАЛЬНИЙ КАНДИДОЗ АБО МОЛОЧНИЦЯ
Три факти
про молочницю, які треба знати
Причина загострень
Читати

причина загострень молочниці - це грибки, а головне їх спори в піхві. Саме глибоко розташовані в слизовій піхви спори і є причиною загострень молочниці незважаючи на лікування протигрибковими свічками

Чому
після лікування протигрибковими свічками молочниця все одно загострюється?
Читати

звичайні протигрибкові свічки прибирають тільки ті грибки, які розташовуються на поверхні слизової оболонки піхви. Так би мовити "капелюшок" гриба, але не вбивають спори, які розташовуються глибоко в слизовій оболонці піхви.

Після лікування свічками симптоми молочниці проходять, але через деякий час спори проростають, перетворюються в повноцінні гриби, і починається загострення молочниці.

Що робити,
щоб уникнути загострень молочниці
Читати

Щоб позбутися від молочниці, необхідно усунути не тільки грибки, які знаходяться на поверхні слизової оболонки, але і розташовані глибоко в слизовій піхви спори грибків.

ЯК ПРАЦЮЄ ВАГЕТТА

На відміну від звичайних протигрибкових свічок Вагетта вбиває і грибки і їхні спори. Пігулка Вагетти, розчиняється та утворює бар'єр для повітря і гриби вмирають без доступу кисню. А спеціальні бактерії в складі Вагетти виробляють сильні речовини і "добивають" ослаблені гриби і їхні спори.

 

СХЕМА ЛІКУВАННЯ

Для того, щоб позбутися від молочниці необхідно усунути грибки і їхні спори з піхви, в цьому допоможе Вагетта одночасно з цим необхідно очистити від грибків кишечник, в цьому допоможе Екобіол.

Кому підходить
Молочниця вперше
Часто непокоять загострення

Молочниця - це ураження слизової оболонки піхви дріжджеподібними грибками. Коли внаслідок різних несприятливих факторів починає змінюватися власна вагінальна мікрофлора, наприклад, під дією антибіотиків, стресів і багато чого іншого, дріжджеподібні грибки починають заповнювати нішу, що звільнилася і викликають молочницю. В результаті їх життєдіяльності з'являються свербіж, подразнення, специфічні виділення, що нагадують сир. Грибки молочниці дуже живучі, вони навчилися виробляти стійкість до багатьох протигрибкових свічок і навіть таблеткам, вони проростають в глибокі шари слизової піхви і утворюють там спори, які і є головною причиною постійних загострень молочниці.

Як правило, цей процес нешвидкий, спочатку грибки повинні закріпитися на слизовій піхви, і тільки потім вони починають активно розмножуватися і утворювати спори.

Тому дуже важливо при першому ж випадку молочниці почати правильне лікування, яке не дасть можливості грибам розмножитися, прорости вглиб слизової і утворити спори. Новий препарат для лікування молочниці - Вагетта володіє унікальними властивостями, які дозволяють успішно лікувати молочницю на різних етапах її розвитку. Під дією основних активних компонентів Вагетти грибки, що потрапили в піхву вперше, не встигають прорости і утворити спори. Застосування Вагетта при першому випадку молочниці дозволяє вчасно позбутися від грибків і попередити перехід захворювання в хронічну форму.

Вагетта усуває грибки і при своєчасному застосуванні просто не дає їм утворити спори. Два активних компонента в складі Вагетта створюють спеціальне безкисневе середовище, в якому грибки молочниці, яким кисень необхідний для нормального життя, швидко гинуть. А дві спеціальні протигрибкові лактобактерії (Lactobacillus rhamnosus LR06 і Lactobacillus fermentum LF16) доведено виробляють дуже сильні протигрибкові речовини у великих кількостях і остаточно «добивають» грибки. Тому якщо застосовувати Вагетта при перших же ознаках молочниці, грибки просто не встигнуть закріпитися на слизовій піхви, прорости, утворити спори. Таким чином Вагетта перешкоджає переходу молочниці в хронічну форму.

При хронічній молочниці грибки знаходяться вже не тільки на поверхні слизової оболонки піхви, але і проростають вглиб слизової, де утворюють спори. Найчастіше ці грибки вже стійкі до лікування звичайними протигрибковими свічками, а іноді навіть і таблетками. Саме тому при хронічній молочниці після застосування протигрибкових свічок і таблеток настає поліпшення лише на невеликий період. Звичайні протигрибкові свічки усувають так би мовити «капелюшок і ніжку грибка», але не вбивають спори. Через деякий час після лікування спори знову проростають і настає нове загострення. Тому для лікування хронічної молочниці необхідний комплексний препарат, який дозволяє прибрати не тільки самі гриби, а й ефективно знищувати грибки, що знаходяться глибоко в слизовій оболонці.

Вагінальні таблетки Вагетта мають принципово новий механізм дії, що дозволяє ефективно знищувати не тільки самі грибки, але їх спори, що знаходяться глибоко в слизовій піхви.

Два активних компонента в складі Вагетта створюють спеціальну безкисневе середовище, в якій грибки молочниці і найголовніше - їх спори, яким кисень необхідний для нормального життя, швидко гинуть. А дві спеціальні протигрибкові лактобактерії (Lactobacillus rhamnosus LR06 і Lactobacillus fermentum LF16) доведено виробляють дуже сильні протигрибкові речовини (бактеріоцини) у великих кількостях і остаточно «добивають» і грибки і їх спори. Оскільки Вагетта діє зовсім інакше, ніж звичайні протигрибкові свічки, грибки молочниці не можуть виробити стійкість до Вагетта і гинуть. Таким чином Вагетта усуває найголовнішу причину загострень молочниці - спори грибків і допомагає жінкам з хронічною молочницею позбутися періодичних загострень.

Обов'язково треба пам'ятати, що при хронічній молочниці потрібно пройти повний курс лікування і профілактики, лікування за один день в такому випадку вже не допоможе. Оскільки грибки при хронічній молочниці знаходяться в піхві тривалий період, то й лікування має бути повним. Повний курс лікування - це головний фактор в боротьбі з хронічною молочницею.

Молочниця вперше

Молочниця - це ураження слизової оболонки піхви дріжджеподібними грибками. Коли внаслідок різних несприятливих факторів починає змінюватися власна вагінальна мікрофлора, наприклад, під дією антибіотиків, стресів і багато чого іншого, дріжджеподібні грибки починають заповнювати нішу, що звільнилася і викликають молочницю. В результаті їх життєдіяльності з'являються свербіж, подразнення, специфічні виділення, що нагадують сир. Грибки молочниці дуже живучі, вони навчилися виробляти стійкість до багатьох протигрибкових свічок і навіть таблеткам, вони проростають в глибокі шари слизової піхви і утворюють там спори, які і є головною причиною постійних загострень молочниці.

Як правило, цей процес нешвидкий, спочатку грибки повинні закріпитися на слизовій піхви, і тільки потім вони починають активно розмножуватися і утворювати спори.

Тому дуже важливо при першому ж випадку молочниці почати правильне лікування, яке не дасть можливості грибам розмножитися, прорости вглиб слизової і утворити спори. Новий препарат для лікування молочниці - Вагетта володіє унікальними властивостями, які дозволяють успішно лікувати молочницю на різних етапах її розвитку. Під дією основних активних компонентів Вагетти грибки, що потрапили в піхву вперше, не встигають прорости і утворити спори. Застосування Вагетта при першому випадку молочниці дозволяє вчасно позбутися від грибків і попередити перехід захворювання в хронічну форму.

Вагетта усуває грибки і при своєчасному застосуванні просто не дає їм утворити спори. Два активних компонента в складі Вагетта створюють спеціальне безкисневе середовище, в якому грибки молочниці, яким кисень необхідний для нормального життя, швидко гинуть. А дві спеціальні протигрибкові лактобактерії (Lactobacillus rhamnosus LR06 і Lactobacillus fermentum LF16) доведено виробляють дуже сильні протигрибкові речовини у великих кількостях і остаточно «добивають» грибки. Тому якщо застосовувати Вагетта при перших же ознаках молочниці, грибки просто не встигнуть закріпитися на слизовій піхви, прорости, утворити спори. Таким чином Вагетта перешкоджає переходу молочниці в хронічну форму.

Часто непокоять загострення

При хронічній молочниці грибки знаходяться вже не тільки на поверхні слизової оболонки піхви, але і проростають вглиб слизової, де утворюють спори. Найчастіше ці грибки вже стійкі до лікування звичайними протигрибковими свічками, а іноді навіть і таблетками. Саме тому при хронічній молочниці після застосування протигрибкових свічок і таблеток настає поліпшення лише на невеликий період. Звичайні протигрибкові свічки усувають так би мовити «капелюшок і ніжку грибка», але не вбивають спори. Через деякий час після лікування спори знову проростають і настає нове загострення. Тому для лікування хронічної молочниці необхідний комплексний препарат, який дозволяє прибрати не тільки самі гриби, а й ефективно знищувати грибки, що знаходяться глибоко в слизовій оболонці.

Вагінальні таблетки Вагетта мають принципово новий механізм дії, що дозволяє ефективно знищувати не тільки самі грибки, але їх спори, що знаходяться глибоко в слизовій піхви.

Два активних компонента в складі Вагетта створюють спеціальну безкисневе середовище, в якій грибки молочниці і найголовніше - їх спори, яким кисень необхідний для нормального життя, швидко гинуть. А дві спеціальні протигрибкові лактобактерії (Lactobacillus rhamnosus LR06 і Lactobacillus fermentum LF16) доведено виробляють дуже сильні протигрибкові речовини (бактеріоцини) у великих кількостях і остаточно «добивають» і грибки і їх спори. Оскільки Вагетта діє зовсім інакше, ніж звичайні протигрибкові свічки, грибки молочниці не можуть виробити стійкість до Вагетта і гинуть. Таким чином Вагетта усуває найголовнішу причину загострень молочниці - спори грибків і допомагає жінкам з хронічною молочницею позбутися періодичних загострень.

Обов'язково треба пам'ятати, що при хронічній молочниці потрібно пройти повний курс лікування і профілактики, лікування за один день в такому випадку вже не допоможе. Оскільки грибки при хронічній молочниці знаходяться в піхві тривалий період, то й лікування має бути повним. Повний курс лікування - це головний фактор в боротьбі з хронічною молочницею.

ЧОМУ САМЕ ВАГЕТТА?
Унікальний склад, який вбиває і самі грибки і їхні спори
Не дає грибкам закріпитися в піхві. При першому епізоді молочниці перешкоджає переходу в хронічну форму
При хронічній молочниці повністю очищає піхву і від грибків і від їх спор і припиняє загостренню молочниці
Застосовується для профілактики і для лікування молочниці

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ ВАГЕТТУ?

При вульвовагінальному кандидозі рекомендують використовувати по 1 таблетці на добу протягом перших 5 днів і по 1 таблетці кожні 3 дні наступні 9 днів.

Для запобігання загострень і закріплення ефектів від лікування: 1 таблетка кожні 2 дні протягом перших 10 днів і по 1 таблетці кожні 3 дні протягом наступних 3 тижнів.

З профілактичною метою рекомендується використовувати 1 таблетку на тиждень протягом наступних 8 тижнів. Вагінальну таблетку необхідно вводити якомога глибше в піхву, краще перед сном.