Попередження
       загострень

Будь-який інфекційний процес, у тому числі й гінекологічні інфекції, вимагає ретельного лікування, профілактики та попередження загострень, оскільки кожне наступне загострення невблаганно призводить до хронізації процесу й наростання істотних, часто незворотних наслідків для жінок.

Загострення жіночих інфекцій        СВОЄЧАСНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ, як попередження загострень жіночих інфекцій та запалень

Якщо жіночі інфекції повторно загострилися після проведеного курсу лікування, необхідно, перш за все, звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе виявити причину й призначити жінці комплексне обстеження та лікування в області гінекології.

Причини запалень і загострень в гінекології      ВСТАНОВИТИ ПРИЧИНУ ВИНИКНЕННЯ ПОРУШЕНЬ, які викликали гінекологічні інфекції

Найголовнішою причиною запалень і загострень в гінекології найчастіше є порушення мікрофлори піхви. Є кілька чинників, які призводять до цього. Зміни способу життя жінки часто призводять до формування нових звичок в інтимній гігієні та особистому догляді: зловживання вагінальними душами, спринцюваннями, вагінальними контрацептивами у вигляді паст.

Жіночі інфекції також провокує зміна статевого партнера, яка може спричинити за собою порушення біоценозу й призвести до повторного загострення та запалення, інфекції. Нерідко у жінок, особливо в юному й зрілому віці причиною порушень у гінекології стають гормональні зміни. Застосування тільки вагінальних таблеток або свічок для лікування вагінітів і баквагіноза також призводить до загибелі лактобактерій у піхві жінки та порушення мікрофлори.

У цих випадках важливо звернутися до лікаря-гінеколога, який порадить належне лікування для виправлення ситуації, а також проконсультує з приводу заходів, спрямованих на профілактику та попередження загострень гінекологічних інфекцій.

Дотримання правил інтимної гігієни      ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ

Дотримання правил інтимної гігієни є невід’ємним і важливим чинником у підтримці здоров’я, гарного самопочуття жінки, а також служить як профілактика жіночих інфекцій, попереджуючи можливість виникнення різних запалень. Серед основних правил у профілактиці та попередженні інфекцій у гінекології виділяють: регулярну зміну нижньої білизни, ретельний і правильний догляд за зовнішніми статевими органами.

Часто у дівчаток, а інколи і в дорослих жінок занесення кишкової мікрофлори відбувається за неправильного використання туалетного паперу. Також важливим елементом у профілактиці та попередженні загострень і запалень у гінекології є носіння зручного одягу, який не створює тертя та перегрівання статевих органів і проміжностей.

Відновлення вагінальної мікрофлори     ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПІДТРИМКА НОРМАЛЬНОЇ МІКРОФЛОРИ ПІХВИ

Ця умова є невід’ємною частиною профілактики загострень і запалень за будь-яких вагінальних проблеми. Профілактика жіночих інфекцій та запалень, появи повторного загострення бактеріального вагінозу або вагініту полягає у відновленні вагінальної мікрофлори після ретельної санації піхви. Цього можна досягти спочатку шляхом шестиденного курсу лікування Гінофлором, а при частих загостреннях необхідна подальша профілактика жіночих інфекцій шляхом уведення вагінальних таблеток Гінофлор 1-2 рази на тиждень.

Лактобактерії, які входять до складу Гінофлору, працюють на попередження загострень жіночих інфекцій, вони конкурентно витісняють з піхви іншу флору, підтримують необхідне кисле середовище, яке негативно впливає на розвиток хвороботворних й умовно-патогенних мікроорганізмів. Додатковий компонент у складі Гінофлору, який вирізняє його з усіх інших вагінальних пробіотиків, забезпечує прикріплення та приживлення лактобактерій у піхві. Отже, застосування Гінофлору спочатку основним курсом 6 днів, а потім в якості «таблетки вихідного дня» — це пряме попередження загострень гінекологічних інфекцій і запобігання повторного інфікування.

Зберегти жінці здоров’я й повноцінну життєдіяльність допомагає своєчасна профілактика жіночих інфекцій та запалень!